9 listopada 2021
10:00

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu WH Fokus!

E-commerce B2B sprawdzonym modelem współpracy producentów i handlu

Tym razem razem z zaproszonymi goścmi pochylimy się nad tematyką handlu elektronicznego w modelu B2B (business-to-business).

Porozmawiamy między innymi o rozwoju internetowych kanałów sprzedaży B2B, o tym jak dostosować firmę do funkcjonowania w przestrzeni e-commerce oraz o tym, jakie korzyści może przynieść wdrożenie takiego rozwiązania dla producentów, dystrybutorów i kontrahentów.

Odpowiemy między innymi na pytania czym jest platforma sprzedażowa, dla kogo w szczególności jest dedykowana i czy, kolokwialnie rzecz ujmując, w ogóle się opłaca? Ponadto dowiemy się więcej o rozwiązaniach dla sprzedaży oraz czy platformy sprzedażowe mogą wspierać przedstawicieli handlowych. Poznamy doświadczenia firm z punktu widzenia zarówno producenta jak i dystrybutora.

Serdecznie zapraszamy!

ZAREJESTRUJ SIĘ
ZAREJESTRUJ SIĘ

dowiedz się więcej

Tematyka webinaru

  • Rozwój internetowych kanałów sprzedaży B2B – producenci i kontrahenci w wirtualnej hurtowni
  • Zastosowania platformy sprzedażowej B2B
  • Producenci a internetowa sprzedaż B2B
  • Punkt widzenia dystrybutorów. Funkcjonalności, które się sprawdzają w praktyce
  • Współpraca na linii producent – dystrybutor – punkty sprzedaży
  • Rozwiązania dla sprzedaży. Czy platformy online mogą wspierać przedstawicieli handlowych?E-COMMERCE

BUSINESS-TO-BUSINESS

PRODUCENCI

DYSTRYBUTORZY

PUNKTY SPRZEDAŻY

DOŚWIADCZENIA PRAKTYKÓW

Magdalena Parol

Zajmuje się tematami wspierającymi działania Sił Sprzedaży oraz narzędziami, które pomagają w pracy Handlowca a tym samym we współpracy z Klientami.

Prelegenci

Szefowa Działu Wsparcia Sprzedaży
Spiżarnia sp. z o.o. SK

Prowadzący:
Michał Kokoszkiewicz
Redaktor Wiadomości Handlowych

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarz zajmujący się tematyką nowych technologii i logistyki. Związany z portalem i pismem “Wiadomości Handlowe”, prowadził również program w telewizji Biznes24. Dziennikarskie szlify zdobywał zarówno w mediach regionalnych i ogólnopolskich jak Fakt24.pl

Józef Kostecki

Dyrektor ds. Zarządzania Projektami i Procesami
Iglotex S.A.

Menedżer, strategiczny doradca, kierownik projektów z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego.
Obecnie Dyrektor ds. Zarządzania Projektami i Procesami w Iglotex S.A., lidera branży mrożonek w Polsce, gdzie między innymi wdrażał jako kierownik projektu nowe kanały sprzedaży online przy wsparciu platformy B2B oraz telesprzedaż. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe pracując na stanowiskach menedżerskich w takich firmach jak ISD Polska, IPOPEMA Securities, oraz KPMG Corporate Finance.

Doradzał również klientom z takich branż jak: FMCG, przemysł stalowy, sektor finansowy, energetyka, górnictwo, IT, sektor paliwowy, media, branża sportowa i inne. Główne obszary specjalizacji to: zarządzanie strategiczne, transakcje fuzji i przejęć, pozyskanie kapitału, restrukturyzacje i reorganizacje, zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą oraz analityka biznesowa.

Przemysław Wilkołazki

Doświadczony project manager zarządzający działem wdrożeń platformy Infinite eHurtownia. Wieloletnie doświadczenie w ecommerce B2B. Posiada wysokie kompetencje w obszarze organizacji i implementacji elektronicznych kanałów wsparcia dystrybucji, które nabywał między innymi w Grupie Eldorado a potem Tradis. Na swoim koncie ma co najmniej kilkanaście projektów u wiodących polskich dystrybutorów.

Project Manager ecommerce B2B Infinite eHurtownia

Obejrzyj nasz poprzedni webinar

E-podpis dla biznesu - rozwiązania, bezpieczeństwo, trendy

Podpis elektroniczny to rozwiązanie, o którym słyszało z pewnością wiele osób, nie wszyscy jednak zdecydowali się wdrożyć takie rozwiązanie w swoich firmach. Przedsiębiorcy obawiają się, że takie rozwiązanie może być nadmiernie skomplikowane, niespójne z już istniejącymi w firmie procedurami. Na koniec pozostaje jeszcze obawa, czy w przypadku jakiegokolwiek sporu e-podpis na pewno będzie miał tę samą "wagę" co tradycyjny atrament na papierze?

Zarejestruj się na wydarzenie

wypełnij formularz:

Chcesz zorganizować webinarium?

Zostań Partnerem merytorycznym webinarium organizowanego przez Wiadomości Handlowe - wiodące medium w Polsce skierowane do sektora FMCG. Współpracujemy z 90% handlu w Polsce - z wiodącymi producentami i dystrybutorami z rynku FMCG oraz dostawcami usług do tego sektora rynku.


Robert Biernat
Kierownik linii webinarium
Mail: robert.biernat@wg.media

tel. +48 730 014 732

lub do pozostawienia danych w formularzu kontaktowym:

Zapraszam serdecznie do bezpośredniego kontaktu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kontakt w sprawach technicznych i organizacyjnych:

Joanna Kiełbasa
Project Manager

joanna.kielbasa@wg.media

+48 730 014 502

© 2021 Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. All Rights Reserved.