Wypełnij, by otrzymać nagranie

Poszukiwanie efektywności kosztowej to jedno z najważniejszych zadań dla biznesu w obecnych czasach. Zwłaszcza dla niskomarżowego handlu, w którym każda oszczędność może przełożyć się na zyskanie przewagi nad konkurencją. Jak jej poszukiwać i z jakich narzędzi skorzystać? O tym wszystkim dowiesz się na webinarze, organizowanym przez Wiadomości Handlowe i firmę RELEX Solutions.

Efektywność i przewaga

Poniższe zgody, zarówno w zakresie celu przetwarzania, jak i kanału komunikacji, można w dowolnym momencie wycofać, kontaktując się z Organizatorem. Wycofanie zgody nie wpływa na przetwarzanie, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Wyrażam Wydawnictwu Gospodarczemu sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), przy ul. Postępu 18B następujące zgody:

Podczas webinaru eksperci zarysują najważniejsze wyzwania w zakresie łańcucha dostaw, zarządzania planogramami oraz pracownikami w konteście efektywności kosztowej. Skuteczne rozwiązania zostaną zilustrowane przykładami wdrożeń w takich sieciach jak m.in. Lidl, Rossmann, JULA, Douglas czy Circle K.

RELEX

RELEX Solutions to wiodąca na rynku platforma do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw w handlu i produkcji. Pomaga sieciom handlowym i markom konsumenckim zintegrować swoje planowanie, od popytu i asortymentu po łańcuch dostaw i operacje, dla maksymalnej satysfakcji klienta przy minimalnym koszcie operacyjnym. Firma RELEX z przyjemnością omówi potrzeby Twojego biznesu i pokaże Ci jak wiodąca na rynku, zintegrowana platforma RELEX może pomóc w osiąganiu lepszych wyników we wszystkich kanałach sprzedaży i dystrybucji.

Agenda webinaru

01

Bieżące trendy i wyzwania branży handlowej oraz sprawdzone rozwiązania przy wsparciu najnowszej technologii.

02

Kto już tak działa? Praktyczne case studies z różnych sektorów handlu, m.in. LIDL, Rossmann, JULA, Douglas, Circle K.

03

Porozmawiajmy! Jak oceniasz sytuację ze swojej perspektywy? Gdzie widzisz szanse a gdzie zagrożenia? Podsumujemy spotkanie interaktywną dyskusją praktyków i ekspertów.

Uzyskaj nagranie

Prowadzący

Kinga Wyganowska

Senior Account Executive

RELEX Solutions

Od ponad 20 lat związana z technologiami wspierającymi optymalizację i rozwój handlu oraz produkcji w ujęciu całościowego łańcucha wartości: od S&OP, Category Management, Supply Chain, Pricing, Promotion po Workforce Management. Zrealizowała dziesiątki projektów z klientami w Polsce i Europie. Satysfakcję zawodową nieustannie czerpie z dostarczania realnej wartości biznesowej i środowiskowej przy wykorzystaniu najnowszych i sprawdzonych technologii. Obecnie odpowiada za rozwój biznesu RELEX Solutions na terenie Polski i CEE.

Od ponad 30 lat zajmuje się wspomaganiem działania sieci handlowych, a w szczególności ich Łańcucha Dostaw, w zmieniającym się coraz szybciej otoczeniu biznesowym. Wdrażał najlepsze praktyki i nowoczesne narzędzia i technologie w obszarze prognozowania i optymalizacji Łańcucha Dostaw w wielu krajach w Europie i na świecie. Od 2 lat w RELEX Solutions odpowiedzialny za obszar Presales w Europie Centralnej.

Field Presales Principal Eastern Europe RELEX Solutions

Piotr Jelinowski

Buduje nowoczesne łańcuchy dostaw. Wdrażał systemy informatyczne wspierające planowanie w logistyce, tworzył procesy S&OP, kilkukrotnie wspierał wybór operatora logistycznego dla nowego sklepu internetowego. Odpowiadał za łańcuchy dostaw liczące setki dostawców i tysiące punktów sprzedaży. Prowadził operacje magazynowe z kilkuset osobowymi zespołami. Pracował w Avon Cosmetics, Baxter Healthcare, stworzył łańcuch dostaw w HEBE, a także wspierał operacje Amazon przed wejściem do Polski.

Image

Co-Founder, Member of the Board

Adam Sobolewski

Gość Specjalny

E-Commerce Logistics Experts Association

I dowiedz się jak w czasach wielopoziomowego kryzysu, w którym koszty coraz mocniej odciskają swoje piętno na działaniach firm, sprawne budowanie łańcucha dostaw, redukowanie niepotrzebnych wydatków i elastyczność mogą zapewnić firmie sukces.

Uzyskaj dostęp już teraz!

Icon Icon Icon

Poniższe zgody, zarówno w zakresie celu przetwarzania, jak i kanału komunikacji, można w dowolnym momencie wycofać, kontaktując się z Organizatorem. Wycofanie zgody nie wpływa na przetwarzanie, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Wyrażam Wydawnictwu Gospodarczemu sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), przy ul. Postępu 18B następujące zgody:

Wypełnij, by otrzymać nagranie