WYBIERZ PAKIET WH+

ZYSKAJ NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ

DO PRACY W SEKTORZE RETAIL & FMCG

Zdobądź dostęp do wszystkich artykułów stworzonych przez zespół redakcyjny Wiadomości Handlowych i autorów gościnnych. Prenumerata magazynu w formacie papierowym oraz e-wydania, a także pełen dostęp do naszego archiwum pozwoli Ci dogłębnie zrozumieć, jak działa rynek handlu detalicznego w Polsce.

Image

PRENUMERATA

Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na portalu wiadomoscihandlowe.pl

Poznaj pełen pakiet korzyści WH+

6 wydań rocznie magazynu "Wiadomości Handlowe" w wersji print lub e-wydania

Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy, wyzwania dla małych sieci


Dostęp do ponad 50 000 artykułów
w archiwum portalu wiadomoscihandlowe.pl

Newsletter specjalny:
tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz

Gwarantowane miejsce na webinariach z cyklu WH Fokus

Wywiady z uznanymi menadżerami
i ekspertami
rynku sektora FMCG

Rabat 30% na wybrane raporty dostępne w internetowym kiosku

ZYSKAJ PAKIET WH+
IconIconIconIconIconIconIcon

Zdaniem Redaktora

Handel detaliczny i sektor FMCG zmieniają się niezwykle szybko. To, co w przeszłości zajmowało dekadę, teraz dzieje się w dwa lata. Aby wygrywać przedsiębiorcy codziennie ścigają się z czasem, a my musimy im w tym pomóc. Dostęp do wiedzy jest kluczowy, a informacja stała się najcenniejszym zasobem. W ramach pakietów WH+ menadżerowie otrzymają nie tylko pełny dostęp do najnowszych informacji, ale także wiarygodne i pogłębione analizy, które pomogą podjąć właściwe decyzje biznesowe.

Łukasz Stępniak, Redaktor Naczelny
portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz magazynu Wiadomości Handlowe

POBIERZ

Pobierz bezpłatnie e-wydanie "Wiadomości Handlowych"

i przekonaj się, dlaczego warto być częścią naszej społeczności

IconImage

399,99 zł brutto

(325,20 zł netto)

Prenumerata WH Plus

na 2 lata

Prenumerata WH Plus

na rok

Prenumerata WH Plus

na 3 lata


699,99 zł brutto

(569,10 zł netto)

900,00 zł brutto

(731,71 zł netto)

Najczęściej wybierany

WYBIERZ
WYBIERZ
WYBIERZ

Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu, Grupa Mlekovita

Rekomendacje

„Wiadomości Handlowe są cennym źródłem wiedzy dla osób działających w sektorze handlu i dystrybucji, w tym także dla franczyzobiorców Żabki, których już 8500 współpracuje z naszą siecią. Dostarczają najświeższych wiadomości na temat działalności producentów i sieci handlowych. Czytelnicy mają także dostęp do wielu praktycznych informacji dotyczących m.in. najnowszych trendów konsumenckich, danych sprzedażowych, nowości produktowych czy strategii marketingowych. Serdecznie polecam lekturę magazynu i artykułów na portalu wszystkim, którzy chcą być na bieżąco.”

Adam Manikowski, Dyrektor Zarządzający, Żabka Polska

Michał Dworak, Dyrektor sprzedaży i marketingu, Grupa INCO

„Nawet tak znane marki jak Ludwik potrzebują skutecznej komunikacji ze swoimi klientami, a Wiadomości Handlowe są skutecznym kanałem informacyjnym. W takich działaniach liczy się szybkość i precyzja dotarcia. Osobiście bardzo cenię sobie newslettery WH, które niemal codziennie otrzymuję na skrzynkę mailową.”

„WH są dla mnie rzetelnym źródłem aktualnych i fachowych informacji z rynku. Uważam je za swego rodzaju poradnik biznesowy. Byłem uczestnikiem gali finałowej konkursów Perły Rynku FMCG oraz Market Roku i jestem pełen podziwu za bezpieczne zorganizowanie w dobie pandemii dwóch tak ogromnych przedsięwzięć. Wielkie brawa dla całej redakcji!”

Wiesław Skorupka, Prezes Zarządu, Eden

„Wiadomości Handlowe to kompendium wiedzy dla osób działających w sektorze spożywczym – dla producentów żywności, dostawców i detalistów. Czasopismo i portal dostarczają aktualnych i rzetelnych wiadomości o tym, co dzieje się na polskim rynku handlu i dystrybucji. Czytelnicy znajdą w nich m.in. Informacje o zwyczajach konsumenckich, trendach rynkowych czy nowościach produktowych – także od Mlekovity. Gratuluję redakcji! Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w polskim handlu, szczerze zachęcam do lektury WH i wh.pl.”Jesteś zainteresowany prenumeratą grupową dla Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę:

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

© 2023 Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. All Rights Reserved.

Icon Icon Icon